Мерілін Менсон: відмінності між версіями

Матеріал з Кримології
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ua>Dark Shadow666666
Немає опису редагування
 
м (Імпортовано 1 версія)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 14:06, 12 листопада 2023

Шаблон:Інші прізвища Шаблон:Музикант

Ме́рілін Ме́нсон (, справжнє ім'я — Браян Г'ю Ворнер, Brian Hugh Warner; 5 січня 1969) — американський музикант, художник, фотограф, колишній музичний журналіст, засновник та лідер рок-гурту Marilyn Manson. Його сценічний псевдонім сформований зі складання імен двох американських знакових фігур 1960-х років, а саме акторки Мерілін Монро і серійного вбивці Чарльза Менсона.

Ранні роки

Браян, син Г'ю та Барбари Ворнер, народився у Кантоні, штату Огайо. Навчався у середній школі «Спадщина християнської школи» з першого по десятий клас. Згодом перевівся до звичайної середньої школи ім. кардинала Гіббонса у Форт-Лодердейл, штат Флорида, котру закінчив 1987 року.

Особисте життя

З листопада 1997 року Менсон зустрічався з Роуз МакГоуен, з якою він згодом був заручений, проте на початку 2001 року заручини були розірвані.

З 2001 року був у стосунках з танцівницею Дітою фон Тіз. 28 листопада 2005 співак одружується з нею, але 29 грудня 2006 Діта подала на розлучення з посиланням на «непримиренні розбіжності».

З грудня 2006 року по жовтень 2008 року зустрічався з молодою актрисою Еван Рейчел Вуд.[1] У грудні 2009 року Мерілін Менсон відновив стосунки з Еван Рейчел Вуд[2], а в січні 2010 вони заручилися.[3][4] У серпні 2010 року заручини були розірвані.[5]

Наприкінці жовтня 2010 року в інтернеті з'явилася чутка, що Мерілін Менсон зустрічається з переможницею шоу «Топ-модель по-американськи» — КеріДі Інгліш. Чутка була спростована самою КеріДі через її мікроблог на сайті Twitter, де вона заявила, що вони просто друзі.[6]

У 2016 співачка Лола Блан присвятила йому пісню «Don't say you do»[7]. У пісні та в інтерв'ю Лола прохає свого коханця не говорити їй того, чого він не відчуває, заради лише несерйозної інтрижки.

З червня 2020 у шлюбі з фотографом Ліндсі Юсіч.

Кінокар'єра

Мерілін Менсон мав епізодичні та другорядні ролі у кількох фільмах. Іноді матеріал, відзнятий з ним, вилучали зі стрічок і навіть виключали зі списку учасників акторського складу. Деякі пісні гурту були використані у фільмах «З пекла», «Матриця» та «Оселя зла». Його перша роль — порнографічного актора у фільмі Девіда Лінча 1997 р. «Загублене шосе». У 1998 році, зіграв у фільмі «Королеви вбивства» (разом з колишньою дівчиною Роуз МакГоуен), у 2003 — «Клубна манія» (роль трансвестита Крістіни). Проте успіх прийшов лише після появи у документальному фільмі Майкла Мура «Боулінг для Колумбіни», де він говорить про трагедію, через яку ЗМІ зробили його цапом-відбувайлом.

У 2004 р. Менсон знявся у стрічці «The Heart Is Deceitful Above All Things», озвучив Едгара Ґрея у комп'ютерній грі «Area 51». Його наступна поява в кінематографі — роль бармена у Rise: Blood Hunter (2006).

У 2014 p. зіграв епізодичну роль перукаря-хірурга Томаса Дінлі у телесеріалі «Салем» («Salem»). У цьому ж серіалі була використана пісня «Cupid Carries a Gun» з альбому Менсона «The Pale Emperor».

У 2015 p. Менсон виконав епізодичну роль неонациста Рона Таллі у 7 сезоні телесеріалу «Сини Анархії» («Sons of Anarchy»).

У 2016 p. Мерілін знявся у фільмі «Let me make you a martyr» де зіграв одну з головних ролей — роль найманого вбивці Поупа.

Мистецтво

Мерілін Менсон також працює у акварельному жанрі. 13-14 вересня 2002 р. у Лос-Анджелесі відбулися виставки його робіт, 14 вересня 2004 — у Парижі і наступного дня — у Берліні. Серед покупців: Джек Озборн, Ніколас Кейдж, Дейв Наварро та Енді Дік. 31 жовтня 2006 року Менсон відкрив власну галерею в Голлівуді.

Менсон започаткував свій мистецкий рух «The Celebritarian Corporation». У січні 2006 року на офіційному сайті гурту з'явилося безліч художніх картин.

Дискографія

Менсон наживо, 2012 р.

Відеографія

Фільмографія

Книги

Нагороди й номінації

Ґреммі

Рік Номінація Премія Результат
1999 «The Dope Show» «Найкраще хардрок-виконання»
2001 «Astonishing Panorama of the Endtimes» «Найкраще метал-виконання»
2004 «mOBSCENE» «Найкраще метал-виконання»

MTV Music Video Awards

Рік Номінація Премія Результат
1996 «Sweet Dreams(Are Made of This)» «Найкраще хардрок-відео»
1997 «The Beautiful People» «Найкраще хардрок-відео»
«Найкращі спецефекти»
«Найкраща артдирекція»
1999 «The Dope Show» «Найкраща операторська робота»
Metal Edge Readers' Choice Awards
Рік Перемога Категорія
1997 «Long Hard Road Out of Hell» «Найкраща пісня із саундтреку фільму»[8]
1999 Marilyn Manson «Концертний виконавець року»
1998 God Is in the T.V. «Домашнє відео року»[9]
2000 Мерілін Менсон «Чоловічий виконавець року»[10]

Мерілін Менсон і Україна

Шаблон:Offensive 2 серпня 2017 року Мерілін Менсон дав концерт в місті Київ. Дивлячись на те, що слухачі в Україні набагато яскравіше відреагували на Меріліна Менсона, на цьому концерті він заявив: «Не хочу бути політизованим, але ви змусили Москву звучати, як вашу суку» (англ. «Now I donʼt want to be political, but you just made Moscow sound like your bitch»)[11].

Див. також

Примітки

Посилання

Шаблон:Вікіцитати


Шаблон:Marilyn Manson