Пестряков Олег Ігорович

Матеріал з Кримології
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Необхідно створити новий шаблон Футболіст.

Олег Ігорович Пестряков ( 5 серпня 1974, Євпаторія, УРСР) — український футболіст, півзахисник. Працював дитячим тренером у донецькому «Шахтарі».

Клубна кар'єра

Футбольну освіту здобув у Євпаторії. Перший тренер — Олег Великородний. Потім він навчався у спортивному інтернаті Сімферополя. Професіональну кар'єру розпочав у клубі «Явір» (Краснопілля). У 1994 році Михайло Фоменко запросив Пестрякова до клубу «ЦСКА-Борисфен» (Київ).

Улітку 1996 року він вирішив спробувати свої сили в чемпіонаті Росії. Спочатку захищав кольори столичного ЦСКА, але через те, що не потрапляв до стартової одинадцятки, у 1997 році перейшов до іншого російського клубу, «Ростсельмаша» (Ростов-на-Дону).

У 2000 році він повернувся в Україну, де став гравцем донецького «Шахтаря». У донецькому клубі він грав протягом двох років. На початку 2003 року він зіграв 3 матчі у складі московського «Спартака». Потім захищав кольори запорізького «Металурга», сімферопольської «Таврії» та київського «Арсенала». Улітку 2006 року завершив кар'єру професіонального футболіста в «Таврії»[1].

Кар'єра у збірній

У 1995 році зіграв 2 матчі та забив 2 м'ячі у футболці збірної України U-21.

Досягнення

Тренерська діяльність

Із 2008 по червень 2014 року працював дитячим тренером у клубній системі донецького «Шахтаря».

Примітки

Посилання