Статті з найбільшою кількістю категорій
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Нижче показано до 250 результатів у діапазоні від #251 до #500.
- Сокоренко Олександр Миколайович (10 категорій)
- Зюков Євген Володимирович (10 категорій)
- Битва під Копистирином (9 категорій)
- Воронцовський палац (Алупка) (9 категорій)
- Пенелопа Крус (9 категорій)
- Морган Фрімен (9 категорій)
- Чалмаєв Олександр Сергійович (9 категорій)
- Бекір Чобан-заде (9 категорій)
- Прилепський Валентин Васильович (9 категорій)
- Єні-Кале (9 категорій)
- Шаповал Євген Васильович (9 категорій)
- Науменко Сергій Сергійович (9 категорій)
- Кріс Джеріко (9 категорій)
- Автошлях Н 06 (9 категорій)
- Грищенко Олексій Володимирович (9 категорій)
- Морейська війна (1684—1699) (9 категорій)
- Константинопольський мирний договір (1700) (9 категорій)
- Єрещенко Роман Володимирович (9 категорій)
- Ауг Юлія Артурівна (9 категорій)
- Михайлус Юрій Іванович (9 категорій)
- Антоненко Кирило Олександрович (9 категорій)
- Півненко Сергій Сергійович (9 категорій)
- Битва під Устечком (9 категорій)
- Амет Озенбашли (9 категорій)
- Чен Бао-хуа (9 категорій)
- Боярська Єлизавета Михайлівна (9 категорій)
- Алушта (9 категорій)
- Керч (9 категорій)
- Метт Деймон (9 категорій)
- Мальченко Олександр Миколайович (9 категорій)
- Бред Пейслі (9 категорій)
- Мухін Володимир Васильович (9 категорій)
- Слободищенська битва (9 категорій)
- Цимбал Сергій Юрійович (9 категорій)
- Кундєнок Геннадій Миколайович (9 категорій)
- Мартін Скорсезе (9 категорій)
- Битва при Солхаті (9 категорій)
- Умеров Ільмі Рустемович (9 категорій)
- Емілія Кларк (9 категорій)
- Савченко Михайло Павлович (футболіст) (9 категорій)
- Никифоров Андрій Вікторович (9 категорій)
- Аарон Старший га-Рофе бен Йосип (9 категорій)
- Яковець Сергій Володимирович (9 категорій)
- Мілен Демонжо (9 категорій)
- Битва під Кам'янцем (9 категорій)
- Imagine Dragons (9 категорій)
- Чийгоз Ахтем Зейтуллайович (9 категорій)
- Віра Фарміґа (9 категорій)
- Колонія Ланфієр (9 категорій)
- Лябик Василь Васильович (9 категорій)
- Мамчич Степан Гаврилович (8 категорій)
- Ескі-Кермен (8 категорій)
- Серебряков Лазар Маркович (8 категорій)
- Кретов Роман Юрійович (8 категорій)
- Фарумда Федір (8 категорій)
- Битва під Бурштином (8 категорій)
- Солович Олег Михайлович (8 категорій)
- Джума-Джамі (Кезлевська мечеть) (8 категорій)
- Мангуп (8 категорій)
- Акче Хаджі II Ґерая (8 категорій)
- Канжальська битва (8 категорій)
- Конотопська битва (8 категорій)
- Бакла (8 категорій)
- Лієв Шрайбер (8 категорій)
- Зинджирли-медресе (8 категорій)
- Астахова Наталія Василівна (8 категорій)
- Успенський монастир (Бахчисарай) (8 категорій)
- Катрін Денев (8 категорій)
- Доліна Вероніка Аркадіївна (8 категорій)
- Робін Райт (8 категорій)
- Журавненський мирний договір (8 категорій)
- Щербина Никифор (8 категорій)
- Неаполь Скіфський (8 категорій)
- Устименко Максим Вікторович (8 категорій)
- Саманта Баркс (8 категорій)
- Скорий Сергій Анатолійович (8 категорій)
- Казас Ілля Ілліч (8 категорій)
- Варшавська битва (1656) (8 категорій)
- Московсько-кримська війна (1570—1572) (8 категорій)
- Облога Львова (1672) (8 категорій)
- Цецорська битва (1595) (8 категорій)
- Ана Тіжу (8 категорій)
- Козлов Сергій Валентинович (8 категорій)
- Битва при Могачі (1687) (8 категорій)
- Чемпіонат України з легкої атлетики 1993 (8 категорій)
- Золотий ланцюг (фільм, 1986) (8 категорій)
- Алевіз Фрязін (8 категорій)
- Арбеніна Діана Сергіївна (8 категорій)
- Битва під Хухрою (8 категорій)
- Вибухи в Сімферополі (8 категорій)
- Толоконнікова Надія Андріївна (8 категорій)
- Таврійська вчена архівна комісія (8 категорій)
- Джаред Лето (8 категорій)
- Дуа Ліпа (8 категорій)
- Іван Шангірей (8 категорій)
- Абієв Абдурефі Абієвич (8 категорій)
- Похід Куницького на Правобережжя і Молдову (8 категорій)
- Таврійська губернія (8 категорій)
- Геллі і Нок (8 категорій)
- Сім Мечетей (8 категорій)
- Аюдаг (8 категорій)
- Хохалєв Сергій Аполлонович (8 категорій)
- Пули Кримського улус-юрта Золотої Орди (8 категорій)
- Історико-етнографічний музей кримчаків (8 категорій)
- Єди-Кую (8 категорій)
- Духновський Ігор Олександрович (8 категорій)
- Річард Гір (8 категорій)
- Блискучий світ (фільм) (7 категорій)
- Азовська провінція (7 категорій)
- Приймак Віктор Володимирович (7 категорій)
- Саки (місто) (7 категорій)
- Битва на Мурафі (7 категорій)
- Пурпурові вітрила (фільм) (7 категорій)
- Комплекс земської лікарні (Сімферополь) (7 категорій)
- Дюльбер (7 категорій)
- Менґлі I Ґерай (7 категорій)
- Земфіра (7 категорій)
- Титан (Армянськ) (7 категорій)
- Покровський Ерік Костянтинович (7 категорій)
- Миколай Бабинський (7 категорій)
- Вакф (7 категорій)
- Крим (7 категорій)
- Битва під Ніжином (7 категорій)
- Моргіана (7 категорій)
- Бобров Олександр Олексійович (7 категорій)
- Орехов Олег Олегович (7 категорій)
- Іслям-Терек (7 категорій)
- Ешлі Бенсон (7 категорій)
- Ванесса Кірбі (7 категорій)
- Битва над Сасовим Рогом (1633) (7 категорій)
- Південнобережне шосе (7 категорій)
- Ітан Гоук (7 категорій)
- Девід Бореаназ (7 категорій)
- Іслям III Ґерай (7 категорій)
- Очаківський бій (7 категорій)
- Алустон (фортеця) (7 категорій)
- Кримський похід на Тулу (1552) (7 категорій)
- Битва під Говтвою (1659) (7 категорій)
- Кузнецов Олексій Миколайович (7 категорій)
- Сарафінчан Валерій Лазарович (7 категорій)
- Дорога нікуди (фільм) (7 категорій)
- Султан-Гірей Клич (7 категорій)
- Дача Стамболі (7 категорій)
- Хаттатов Сеїтджеліль Усеїнович (7 категорій)
- Ісмаїл Гаспринський (7 категорій)
- П'єр Рішар (7 категорій)
- Роланд Валькман (7 категорій)
- Аділь Ґерай (7 категорій)
- Кримські походи (1687—1689) (7 категорій)
- Абібуллаєв Осман Абібулла-огли (7 категорій)
- Селінов Валентин Іванович (7 категорій)
- Сюйренська фортеця (7 категорій)
- Штурм Перекопу (1736) (7 категорій)
- Кванін Анатолій Петрович (7 категорій)
- Арбузов Євгеній Геннадійович (7 категорій)
- Кримський похід (1675) (7 категорій)
- Макаренко Олександр Андрійович (7 категорій)
- Старий Крим (7 категорій)
- Леві-Бабович Товія Сімович (7 категорій)
- Бєлкін Андрій Володимирович (7 категорій)
- Викид в Армянську (7 категорій)
- Король Костянтин Миколайович (7 категорій)
- Басов Яків Олександрович (7 категорій)
- Новий Світ (Феодосійський район) (7 категорій)
- Курман (7 категорій)
- Житловий будинок уряду Кримської АРСР (7 категорій)
- Кейт Кепшоу (7 категорій)
- Люсий Олександр Павлович (7 категорій)
- Діжа Олексій Олексійович (7 категорій)
- Король Митрофан Спиридонович (7 категорій)
- Бейм Соломон Абрамович (7 категорій)
- Сімферополь (7 категорій)
- Будинок на пам'ять 1905 року (7 категорій)
- Алупка (7 категорій)
- Бій за Біюк-Янкой (1918) (6 категорій)
- Мубарек Ґерай (син Джанибека Ґерая) (6 категорій)
- Панібрат Джеміля Керимівна (6 категорій)
- Джулія Робертс (6 категорій)
- Новиков Василь Миронович (6 категорій)
- Сімферопольський повіт (6 категорій)
- Skillet (6 категорій)
- Єдишкуль (6 категорій)
- Аблялімова Ельміра Наріманівна (6 категорій)
- Алуштинський історико-краєзнавчий музей (6 категорій)
- Ассоль (фільм) (6 категорій)
- Девлет I Ґерай (6 категорій)
- Ескі-Юрт (6 категорій)
- Боротьба Івана Сірка з турецько-татарськими ордами (6 категорій)
- Генуезька фортеця (Феодосія) (6 категорій)
- Грецькі торгові ряди (Сімферополь) (6 категорій)
- Джамбуйлук (6 категорій)
- Ukrainian Chemical Products (6 категорій)
- Башта Хоми (6 категорій)
- Абляметов Арсен Шавкатович (6 категорій)
- Сурб-Хач (6 категорій)
- Чемпіонат України із шахів 2009 (6 категорій)
- Муфті-Джамі (6 категорій)
- Тукач Сергій Михайлович (6 категорій)
- Литвинова Рената Муратівна (6 категорій)
- Фуна (фортеця) (6 категорій)
- Парк будинку відпочинку «Айвазовське» (6 категорій)
- Ханський палац (Бахчисарай) (6 категорій)
- Малий Маяк (6 категорій)
- Чемпіонат України із шахів 2010 (6 категорій)
- Автошлях Н 19 (6 категорій)
- Ічкі (6 категорій)
- Башта святого Костянтина (6 категорій)
- Білогірськ (6 категорій)
- Партеніт (6 категорій)
- Ластівчине гніздо (6 категорій)
- Каховський Михайло Васильович (6 категорій)
- Грін Ніна Миколаївна (6 категорій)
- Медресе (Старий Крим) (6 категорій)
- Чобан Ґерай (6 категорій)
- Джетере Сервер Джемільович (6 категорій)
- Яни Капу (6 категорій)
- Голокост у Сімферополі (6 категорій)
- Польсько-турецька війна (1672—1676) (6 категорій)
- Симончук Володимир Петрович (6 категорій)
- Алдонін Євген Валерійович (6 категорій)
- Сто верст по річці (6 категорій)
- Башта Джіовані ді Скаффа (6 категорій)
- Вибух газу в Євпаторії (6 категорій)
- Таш-Хан (6 категорій)
- Барбара Брильська (6 категорій)
- Умер Іпчі (6 категорій)
- Битва під Заславом (1491) (6 категорій)
- Елайджа Вуд (6 категорій)
- Бахчисарай (6 категорій)
- Каітріона Белфі (6 категорій)
- Столярчук Андрій Володимирович (6 категорій)
- Друкарня в Чуфут-Кале (6 категорій)
- Слуцький Антон Йосипович (6 категорій)
- Окремий центр спеціальних операцій «Схід» (6 категорій)
- Кравченко Сергій Олександрович (6 категорій)
- Битва при Цернесті (6 категорій)
- Блейк Лайвлі (6 категорій)
- Інкерманський печерний монастир (6 категорій)
- Кебір-Джамі (6 категорій)
- Пан оформлювач (6 категорій)
- Остання ставка містера Енніока (6 категорій)
- Решат Джемілєв (6 категорій)
- Автошлях Т 2202 (6 категорій)
- Кан-Темир (6 категорій)
- Кримський похід на Москву (1571) (6 категорій)
- Перший Сімферопольський Полк імені гетьмана Петра Дорошенка (6 категорій)
- Джейсон Момоа (6 категорій)
- Церква Покрова Богородиці (Нижня Ореанда) (6 категорій)
- Кизикермен (6 категорій)
- Баталова Ельзара Халітівна (6 категорій)